Rok szkolny 2017/2018

 

niedziela, 04 luty 2018 20:54

SUKCESY WIOLONCZELISTÓW

W sobotę 3.02.2018 w naszej szkole odbyła się IX edycja Zielonogórskich Spotkań Wiolonczelowych. W imprezie wzięło udział 28 uczestników ze szkół muzycznych Regionu Lubuskiego. Jury w składzie: Justyna Bernat (PSM I i II st. w Żaganiu), Sylwia Kamzelska-Bronowicka (PSM I st. w Żarach oraz PSM I st. w Szprotawie), Jagoda Paszkowska (PSM I st. w Świebodzinie), Agata Witoszek (PSM I st. w Krośnie Odrz.) oraz Maciej Huszcza (PSM I i II st. w Zielonej Górze oraz OSM I st. w Zielonej Górze) wyłoniło grupę 12 laureatów. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Grupa II
Rozalia Dutczak - z klasy p. Ewy Luboch

Grupa III
Sara Trzeciak - z klasy p. Macieja Huszczy
Zuzanna Masklak - z klasy p. Ewy Luboch
Wiktor Hryniewicz - z klasy p. Ewy Luboch

Grupa IV
Natalia Gierygowska - z klasy p. Ewy Luboch

W grupie IV wyróżnienie zdobyła Amelia Machowska - z klasy p. Ewy Luboch

Wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich pedagogom serdecznie gratulujemy.

Czytany 1204 razy