Koncert

W dniu 13 maja odbył się kolejny koncert z cyklu "Poranki Muzyczne" na którym uczniowie naszej szkoły I stopnia zaprezentowali brzmienie swoich instrumentów. Koncert poprowadziła pani Joanna Łuczak.

Konkurs

W dniu 12.05.2022 r. odbył II Szkolny Konkurs „Na dęte nutki”- organizowany dla uczniów z Sekcji dętej.
W tym roku szkolnym wystąpiło 13 uczestników, a wykonawcy podzieleni byli na 3 grupy wiekowe.
Gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu w przyszłym roku szkolnym.

W dniu 10 maja odbył się kolejny koncert z cyklu "Poranki Muzyczne" na którym uczniowie naszej szkoły I stopnia zaprezentowali brzmienie swoich instrumentów. Koncert poprowadziła pani Ewa Urbańska

Koncert

W dniu 28 kwietnia odbył się kolejny koncert z cyklu "Poranki Muzyczne" na którym uczniowie naszej szkoły I stopnia zaprezentowali brzmienie swoich instrumentów. Koncert poprowadziła pani Ewa Urbańska

Zapraszamy na kolejne audycje.

Koncert

W dniu 21 kwietnia odbył się kolejny koncert z cyklu "Poranki Muzyczne" na którym uczniowie naszej szkoły I stopnia zaprezentowali brzmienie swoich instrumentów. Koncert poprowadziła pani Agnieszka Krzyśków.
Zapraszamy na kolejne audycje.

Koncert

W dniu 12.04.2022 r. odbył się Koncert uczniów Sekcji Instrumentów Dętych PSM I i II stopnia. W koncercie zaprezentowali się uczniowie z klas: klarnetu, oboju, trąbki oraz saksofonu. Naszym uczniom akompaniowali: Pani Małgorzata Łukasiewicz, Pani Anna Sierżan oraz Pan Kamil Wrona.

Koncert

„Koncert Wiosenny” pozostanie w naszych wspomnieniach na długo. Powiedzieć, że był udany to tak, jakby nic nie powiedzieć. Emanacja energii, radości, pasji i entuzjazmu w wykonaniu wspaniałych uczniów i dyrygentów udzieliła się wszystkim obecnym na tym koncercie. Utalentowani uczniowie PSM I i II st. w Zielonej Górze zaprezentowali ciekawy program począwszy m.in. od utworów J.S.Bacha, W.A.Mozarta, J.Brahmsa, a w finale zabrzmiały aranżacje przebojów Michaela Jacksona, zespołu Queen i Zbigniewa Wodeckiego. Wszystko w dbałości o każdy szczegół, z klasą i w artystycznym wykonaniu zespołów szkolnych: klas rytmiki, chóru, zespołu Con Fuoco, orkiestry smyczkowej i symfonicznej. Były bisy i owacje na stojąco. Oj działo się, działo, a kto nie był, niech żałujewink Koncert był również okazją do uhonorowania nauczycieli i pracowników szkoły odznaczeniami i dyplomami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z okazji Jubileuszu 70-lecia szkoły, który był obchodzony przez szkołę w 2020 r.”

Koncert
4 kwietnia br. odbyły się dwa koncerty dla przedszkolaków w ramach cyklu "Poranki muzyczne". Koncerty poprowadziła pani Beata Wasilewska, a wystąpili w nich uczniowie PSM I st. Następne spotkania odbędą się w dniach:

21 kwietnia (czwartek)

28 kwietnia (czwartek)

10 maja (wtorek)

13 maja (piątek)

18 maja (środa)

Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich specjalności PSM I st. do udziału w koncertach. 

Koncert

W dniu 2 kwietnia, podczas XII Prezentacji Pianistycznych Najmłodszych odbył się Koncert "Pianistyczne Debiuty".
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Koncert

W dniu 31.03.2022 r. odbył się Koncert uczniów Sekcji Instrumentów Dętych PSM II stopnia. Tym razem w koncercie zaprezentowali się uczniowie klasy VI PSM II stopnia, tegoroczni dyplomanci z naszej Sekcji Dętej. Solistom akompaniowali: Pani Anna Sierżan, Pan Sebastian Cieśliński oraz Pan Kamil Wrona.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom !!!

Koncert
W dniu 29.03.2022r. odbył się Koncert uczniów Sekcji Pianistycznej. Koncert prowadzili Pani Anna Sierżan i Pan Kamil Wrona, który naświetlił temat skutecznego opanowania tremy przed występem. Wśród występujących udział wzięli uczniowie, przygotowujący się do XII Prezentacji Pianistycznych Najmłodszych ,,Zaczarowany Fortepian”.
Życzymy im powodzenia w konkursowych zmaganiach.

Koncert

W dniu 24.03.2022 r. odbył się Koncert uczniów Sekcji Instrumentów Dętych PSM I i II stopnia. W koncercie zaprezentowali się soliści oraz zespoły kameralne. Naszym uczniom akompaniowali: Pani Małgorzata Łukasiewicz, Pani Anna Sierżan, Pan Sebastian Cieśliński i Pan Kamil Wrona.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom !!!

Koncert
W dniu 17.03.2022 r. odbył się Koncert Sekcji Pianistycznej, na którym wystąpili uczniowie pierwszego i drugiego etapu nauczania. Koncert zorganizowała i prowadziła pani Agnieszka Krzyśków.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom ich występu !
WDN

W dniu 3 marca uczniowie klas wiolonczeli mieli okazję pracować pod kierunkiem dr hab. Tomasza Szczęsnego, profesora Akademii Sztuki w Szczecinie. Warsztaty wiolonczelowe były cenną okazją do wymiany doświadczeń metodycznych i wykonawczych wśród uczniów i nauczycieli. Wydarzenie przebiegło we wspaniałej i twórczej atmosferze.

Koncert "Najlepszych Pianistów"
Po dwuletniej przerwie, związanej z pandemią, 7 lutego 2022r. w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego odbył się Koncert Najlepszych Pianistów. Koncert był zorganizowany przez sekcję pianistyczną przy wsparciu finansowym Rady Rodziców naszej szkoły. W związku z wymaganiami sanitarno-epidemicznymi impreza odbyła się z ograniczoną ilością publiczności. W występach wzięli udział uczniowie I i II etapu edukacji wytypowani w eliminacjach szkolnych.
Gratulujemy wykonawcom oraz ich rodzicom i nauczycielom za wysoki, profesjonalny poziom przygotowania.